Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Korzystna oferta dystrybucji serwonapędów.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz powszechne użycie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od renomowanych światowych wytwórców.

Silniki elektryczne, motoreduktory i przekładnie od uznanych producentów

Działająca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (DC, BLDC i AC), przekładni falowych i planetarnych, a także silników DC wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się wysoką niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie stosuje się m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a ze względu na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, znacznej wilgotności (nawet do 95%), jak również przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Bodine Electric Company, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Sesame Motor Corp.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]