Długie kolczyki – dopełnienie wieczorowej kreacji

Jeśli potrzebujesz kolczyków długich, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl.

Gustowna biżuteria wspaniale uwydatnia prawdziwe piękno wszystkich kobiet i sprawdza się w przeróżnych sytuacjach – pasuje na wielkie wesela, do pracy lub romantyczne rendez vous we dwoje. Jak dopasować długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – liście, lekkie łańcuszki i rurki

Długie kolczyki pasują do przeróżnych typów urody – mogą je nosić zarówno kobiety o łagodnych konturach twarzy, jak i te ze stanowczo zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od efektu, jaki pragniemy ostatecznie uzyskać. Kolczyki długie na minimum 2 centymetry znakomicie wysmuklają szyję oraz wyszczuplają twarz, a szczególne ku temu predyspozycje posiadają wzory kolczyków o podłużnym i cienkim kształcie, np. w formie listków lub pałeczek. Popularne są także wiszące kolczyki w kształcie lekkich łańcuszków, które są subtelnym akcentem, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji oraz cudownie wyglądają na uszach. Dzięki stosownej biżuterii cała sylwetka sprawia wrażenie lżejszej i staje się optycznie wyszczuplona. Długie kolczyki mogą także mieć kształt kółeczek – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie wyostrzają zarysu twarzy, skorzystają z nich zatem panie, które dążą do osiągnięcia delikatnego tonu stylizacji.

Długie kolczyki – na zabawę szkolną i wesele

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień oraz na specjalne okazje. Będą doskonałym dodatkiem do wieczorowej kreacji, włożonej np. na studniówkę, Sylwestra albo ślub znajomej. Na romantycznym spotkaniu najlepiej sprawdzą się z kolei wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zniewalający blask bez dwóch zdań urzeknie każdego. Wyraziste srebrne kolczyki z lazurowymi kamieniami podkreślą błękitny kolor oczu, a pozłacane pałeczki będą bardzo dobrze pasować do innych elementów złotej biżuterii. Na co dzień można z kolei nosić długie kolczyki srebrne w postaci listków – są niezobowiązujące oraz wspaniale uwypuklają styl casual. Dobrą propozycją na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to znak ponadczasowej wytworności.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]