Postaw na automatyczną obsługę należności w swojej firmie

Uzupełnij swoją wiedzę o automatycznym księgowaniem przelewów.

Prowadzący własne firmy stale szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas przeznaczany na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla ogromnych przedsiębiorstw

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko ogromnych firm, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują około 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, szczególnie pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla pensjonatów, szkół i firm oferujących usługi

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka modeli automatycznej obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez problemu księguje należności abonamentowe, toteż rewelacyjnie sprawdzi się w szkołach niepublicznych albo językowych, innymi słowy tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się też hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]