Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Wyprawy w góry - sprawdź rewelacyjną ofertę

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem ceniącym bezpieczne i dobrze przygotowane wyprawy w towarzystwie zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Exploruj.pl planuje wyprawy, które prowadzą na pasma górskie prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które kochają czynny wypoczynek i dysponują pewnym doświadczeniem w tego typu wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to trekking dla podróżnych sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w ekspedycjach na szczyty gór powyżej 4 km n.p.m. Wysokim poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o zaawansowanych umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Czemu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Pozwalają przy tym spełnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych okolicznościach. Firma korzysta z wykwalifikowanych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają specyfikę górskiego krajobrazu, ale również entuzjastycznie dzielą się posiadaną wiedzą z partycypantami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy między innymi w Andy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]