Czy tworzenie stron lepiej zlecić agencji czy freelancerowi?

Skieruj się tutaj, jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta tworzenia stron Kraków

Funkcjonalność witryn www bierze się w szczególności z ich projektów. Projektując witryny internetowe musimy nie tylko opierać się na względach wizualnych, ale również doświadczeniu użytkowników – gdy poruszanie się po serwisie przysporzy im problemów, szybko wejdą na drugą stronę i wybiorą usługi konkurencji. Aby zatem witryna przyniosła nam oczekiwane zyski, należy zatroszczyć się o to, by była właściwie zaplanowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie stworzona strona? Jak zadbać, by internauci nie opuścili jej zbyt szybko?

ABC projektowania stron internetowych

Główną regułą, jaką należy sugerować się tworząc strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych elementów portalu – przyciągną wtedy uwagę internauty oraz nakłonią go do akcji. Łatwo uczynić to można dzięki wykorzystaniu zdecydowanych odcieni, pamiętając oczywiście o tym, żeby kolory równoważyły się na stronie. Ważne jest także to, żeby najważniejsze części strony umieścić na linii, po której wędruje uwaga internauty – to kwestia rozwiązań od dawna obowiązujących w internecie.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie skutecznej strony internetowej nie jest proste. W przypadku witryny firmowej nietrafionym rozwiązaniem okaże się więc samodzielne jej przygotowanie. Chcąc zyskać pewność, iż strona będzie przynosić zyski, należy zlecić to fachowcom – zwłaszcza firmie specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]