Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Dalsze informacje o aktualizacji WordPressa.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się niezmiernie rozpowszechnionym CMS-em. Z uwagi na to, iż bez trudu można przyswoić sobie zasady jego obsługi, a zarazem jest dość szybki, stosuje się go aktualnie do tworzenia sklepów e-commerce oraz wielopłaszczyznowych stron. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią może być źródłem niemiłych sytuacji, z tej przyczyny istotną i konieczną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj regularnej instalacji najnowszych wersji CMS-a

Podstawą bezpieczeństwa strony jest z pewnością aktualizowanie jej do aktualnej edycji systemu zarządzania treścią. W wielu przypadkach jednak podmioty po postawieniu strony lekceważą cykliczną instalację nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co narażają stronę na zawirusowanie bądź cyberataki. Dodatkowo, mimo iż WordPress jest niezmiernie nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować incydentalnymi kłopotami z prawidłowym działaniem sklepu czy strony. Dlatego wymagane jest, aby działanie to wykonała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie wydziału informatycznego, należy polecić aktualizowanie WordPressa zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Opieka nad stroną internetową – usługa dla dużych i małych firm i blogerów

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa adresowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak większych jak i małych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o poprawne i trwałe działanie ich strony firmowej oraz zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest również blogerom i freelancerom posiadającym własne strony www. W elementarnym oferowanym pakiecie zawarta pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, usuwanie skutków infekcji i wykonanie aktualizacji WordPressa. W ofercie wyższych pakietów dostępne są też rozmaitego rodzaju monitoringi (np. zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]