Dla turystów i nie tylko – portal o wydarzeniach i atrakcjach Małopolski

Poznaj nieznane miejsca w Małopolsce na visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Mimo, że Małopolska to jedno z najmniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu dużo, toteż nieraz ciężko odnaleźć się w zalewie wiadomości o godnych zobaczenia atrakcjach oraz planowanych wydarzeniach kulturalnych bądź sportowych w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – poznaj portal opracowany specjalnie dla turystów

Żeby przedstawić wszystkim atrakcje turystyczne tego regionu, powstał serwis visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o atrakcyjnych zabytkach oraz miejscach w tym województwie, jak również o wystawach i imprezach folklorystycznych, kulturalnych czy sportowych planowanych na jego obszarze. Witryna prowadzona w ramach MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się w serwisie? Turyści planujący przyjazd do Małopolski o razu na głównej stronie dostrzegą mapkę, na której prędko wyszukają muzea i zabytki, Centra Informacji Turystycznej, a także kempingi, pensjonaty i hotele położone w miejscowościach województwa. Strona pomaga zorganizować wizytę na południu Polski także pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o lotniskach i dworcach kolejowych, jak i o wypożyczalniach pojazdów i parkingach. Prócz tego dla osób, które z różnych powodów nie mogą przyjechać do Małopolski, strona przygotował liczne wirtualne spacery pokazujące między innymi atrakcje narciarskie, zamek na Wawelu oraz czar regionalnego folkloru.

Strona o atrakcjach w Małopolsce z myślą o zagranicznych podróżników

Serwis visitmalopolska.pl nie zapomina także o zagranicznych przyjezdnych, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i innych południowych miejscowości. Informacje zawarte na portalu dostępne są więc w języku angielskim, ale również w między innymi w języku włoskim, niemieckim, francuskim oraz hiszpańskim. Wyjątkowo przydatny dla cudzoziemców jest też dział Rozmówki, w którym poznają najpopularniejsze słówka i zwroty, które pomogą im dogadać się z Polakami w różnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w trakcie wizyty naszym kraju. Turyści z zagranicy znajdą tu rejestr konsulatów oraz ambasad zlokalizowanych w regionie Małopolski.

Siedziba firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego