Gdzie szukać informacji o najciekawszych miejscach w Małopolsce?

Poznaj najpiękniejsze miejsca w Małopolsce na visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Choć Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, zatem czasem trudno odnaleźć się w gąszczu informacji o ciekawych zabytkach i bieżących imprezach sportowych czy kulturalnych w Małopolsce.

Gdzie szukać kompleksowych informacji o ciekawych miejscach w Małopolsce?

Żeby przedstawić przyszłym zwiedzającym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, przygotowano stronę visitmalopolska.pl. Publikowane są tu informacje nie tylko o najpiękniejszych miejscach oraz zabytkach w tym województwie, jak również o wystawach i imprezach folklorystycznych, kulturalnych czy sportowych organizowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest w ramach projektu MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na portalu? Osoby organizujące przyjazd do Małopolski o razu na stronie głównej dostrzegą mapę, na której ekspresowo znajdą zabytki i galerie, Centra Informacji Turystycznej, jak również schroniska, hotele i pensjonaty położone w miejscowościach województwa. Serwis pomaga zorganizować wizytę na południu Polski również pod względem logistycznym, prezentując informacje zarówno o wypożyczalniach pojazdów i parkingach, jak i o lotniskach i dworcach kolejowych. Co ciekawe, dla tych, którzy z najrozmaitszych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, portal przygotował kilka wirtualnych spacerów prezentujące między innymi Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO, piękno regionalnego folkloru czy regiony agroturystyczne.

Witryna o ciekawych miejscach Małopolski z myślą o zagranicznych podróżników

Strona visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też turystach z zagranicy, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i innych górskich miejscowości. Newsy dodawane na portalu dostępne są w związku z tym w języku angielskim, ale prócz tego w m.in w języku słowackim, niemieckim, francuskim oraz rosyjskim. Niesłychanie wartościowy dla obcokrajowców może być też dział Rozmówki, gdzie poznają podstawowe słowa i sformułowania, które pozwolą im porozumieć się z Polakami w codziennych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w czasie wizyty naszym kraju. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu rejestr ambasad i konsulatów mających swoje siedziby w regionie województwa małopolskiego.

Siedziba firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego