Tabliczki na drzwi – dostępne rodzaje

Kup tabliczki na drzwi

W każdym budynku ulokowanych jest wiele różnorakich pokoi, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – zarówno ludziom z zewnątrz, ale również osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę szeroki. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym odznaczają się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – co rekomenduje się nimi oznakować?

Właściwe oznakowanie obiektu daje większą przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy mówimy o sklepie, przedszkolu, urzędzie czy biurze – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na ekspresowe odnalezienie sali, która aktualnie jest naszym celem. Tak dzieje się na przykład w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, urzędów i biur tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas w danej chwili osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, nazwisko na tabliczce można bez większych problemów wymienić. Pozwala to więc oszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba wszak wydawać pieniędzy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze można ich użyć?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez trudu odróżnić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla załogi konkretnej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć punkty, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się na ten moment ogromną popularnością. Nierzadko na tych tabliczkach oprócz napisu znajduje się skreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz tego znaku jest zatem nadzwyczaj przejrzysty. Nie zapominajmy także, że tabliczki informacyjne umieszcza się także na drzwiach wejściowych do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Siedziba firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]