Badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców, operatorów

Badania operatorów Bielsko - więcej informacji o tych usługach

Poradnia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się wykonywaniem psychotestów i badań kierowców. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Filomatów 10 (koło firmy BIELKON, przecznica ulicy Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – co robimy?

Naszymi klientami są kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców oraz innych urządzeń. Nasza oferta dotyczy m.in. testów kierowców po wypadku. Oprócz tego jest również skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; testy regularne; badania operatorów przeróżnych maszyn; badania pracowników; testy wysokościowe lub psychotechniczne.
Wiemy, że są Państwo zajęci, przez to dostosowujemy się do Państwa możliwości. Testy wykonujemy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Dokładny wykaz usług zamieszczony jest na naszej stronie www.

Prosimy zabrać ze sobą niezbędne dokumenty: dowód osobisty oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na solidne wykonane i spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Siedziba firmy:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]