Czego można dowiedzieć się z raportu danych pozafinansowych?

Na http://www.pracowniaregister.pl/raporty/ uzyskasz rzetelną pomoc specjalisty w zakresie wykonania raportu danych pozafinansowych.

Raporty danych pozafinansowych bywają coraz chętniej publikowane przez różne firmy. Na ich stworzenie najczęściej stawiają największe marki – publiczne koncerny oraz międzynarodowe holdingi, ale docenia się je również w trochę mniejszych przedsiębiorstwach. Najpopularniejszym typem raportu danych pozafinansowych okazuje się CSR, czyli raport odpowiedzialności społecznej. Z danych, jakie w nim znajdziemy możemy dowiedzieć się na przykład jakie są proporcje kobiet i mężczyzn w radach nadzorczych, jak ważna jest dla firmy przyroda i w które akcje społeczne się angażuje. Czemu jednak opłaca się przygotować raport danych pozafinansowych? O czym wiedzieć podczas jego publikacji, by przyniósł spodziewane rezultaty?

Dlaczego warto przygotować raport danych pozafinansowych

Na raport danych pozafinansowych dobrze postawić zwłaszcza z uwagi na postrzeganie firmy. Publikując raport CSR kreujemy wizerunek marki odpowiedzialnej, a to wpływa tak na zwiększenie ilości kontrahentów, jak i brak kłopotów z przyznaniem późniejszych kredytów. Raport danych pozafinansowych oprócz tego umożliwia zbudowanie więzi z miejscowymi organizacjami i samorządami, a to okazuje się niezwykle istotne dla każdej firmy – tak lokalnych spółek, jak i międzynarodowych holdingów.

Forma raportu danych pozafinansowych

Stworzenie raportu danych pozafinansowych da spodziewane efekty wyłącznie wtedy, kiedy jego wyniki wydamy w atrakcyjnej dla odbiorców formule. Dlatego po opracowaniu informacji, dobrze powierzyć przygotowanie publikacji raportu sprawdzonej studiu graficznemu. Dzięki temu potencjalni kontrahenci szybko znajdą wszystkie informacje, co w ogromnej mierze wpływa na ich zdanie o marce. Pamiętajmy także, że raport danych pozafinansowych jest elementem strategii kształtowania wizerunku marki – musi więc nawiązywać do wydawanych przez nią pozycji promocyjnych.

Siedziba firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]