Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Sprawdź, kto przygotuje dla Ciebie model 3D

Wirtualny spacer z modelem 3D to idealny sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, które zamierzają np. wynająć. Dla większości osób opcja zobaczenia danego pomieszczenia przed wyborem konkretnej oferty jest niesłychanie ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację do reklamy i dlaczego powinno się to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy poniżej.

Jak działa wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany na podstawie kilkunastu fotografii model 3D danej nieruchomości, który oglądany jest niczym “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest rozkład poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać i skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model udostępnia się odbiorcom w wersji interaktywnej, dzięki temu mają oni wgląd do kompletnej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy też zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to opcja niezmiernie popularna. Polega ona na tym, iż poza przeglądaniem samego modelu 3D pomieszczeń, np. siedziby przedsiębiorstwa lub hostelu, jesteśmy w stanie przenieść się pojedynczym kliknięciem do dowolnego lokalu, a następnie rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość również przemieszczać się do innych wnętrz podobnie w rzeczywistości.

Model 3D w biznesie – gdzie je zamieścić?

Dzięki modelom 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie pokazać klientom daną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę reklamy można użyć do zaprezentowania hotelu, warsztatu albo restauracji, a także w prosty sposób pokazać szerokiemu kręgowi odbiorców wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy też użyć, w celu sprzedaży posiadłości, by potencjalni nabywcy mogli gruntownie zapoznać się z nieruchomością.

Jest wiele argumentów, dla których opłaca się opracować modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najważniejszy z nich to opcja umieszczania ich na naszej stronie firmowej, w Mapach Google czy udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także doskonałą możliwość przekonania klientado skorzystania z naszej oferty. Klienci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je dużo szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to również idealna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, gdyż aktualnie – pomimo ogólnego dostępu do tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można uzyskać w łatwy sposób — wystarczy powierzyć jego opracowanie zawodowemu fotografowi.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]