Filmowanie eventów – reklamuj firmę w nowoczesny sposób

Filmowanie wydarzeń, eventów oraz imprez to ogromnie efektywny sposób na promocję naszego biznesu, usług lub produktów. Profesjonalnie wykonany klip przykuwa uwagę nowych klientów i sprawnie kreuje korzystny wizerunek marki. W dzisiejszych czasach popularne staje się filmowanie konferencji, targów, akcji promocyjnych i wszelkich imprez masowych lub plenerowych, a na rynku działa sporo doświadczonych firm, które w swojej pracy wykorzystują najwyższej jakości kamery oraz inny sprzęt do produkcji klipów.

Dlaczego warto zdecydować się na filmowanie imprez?

Filmowanie wydarzeń i imprez to perfekcyjny sposób na uchwycenie wyjątkowego nastroju oraz przebiegu danego wydarzenia. Żywiołowo zmontowany materiał filmowy może przekonać sponsorów do zainwestowania w przedsięwzięcie, a potencjalnych uczestników – do partycypacji w przyszłej edycji wydarzenia. Relacja wideo znacznie lepiej trafia do wyobraźni odbiorców niż statyczne materiały reklamowe, tradycyjne ulotki czy foldery. Ten sposób reklamy można również użyć online – na własnej stronie www czy portalach społecznościowych.

Filmy eventowe – zatrudnij profesjonalistów

Doświadczona i kompetentna ekipa posiada specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu filmy eventowe wzbudzają zainteresowanie i zapadają w pamięci na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem eventów wykorzystują w swojej pracy m.in. wysokiej jakości stabilizatory obrazu, lustrzanki cyfrowe rejestrujące filmy w formacie 4K, kamery sportowe czy drony do filmowania ujęć z powietrza, a to zaledwie nieduży ułamek sprzętugwarantującego doskonałą jakość filmów. Ekipy zajmujące się zawodowo filmowaniem używają również specjalistycznych programów do montażu klipów.