Zestawy gadżetów dla biegacza – sportowcy lubią je otrzymywać

Bieganie stało się obecnie ulubioną dziedziną sportu wielu Polaków. To aktywność, którą można uprawiać w dowolnym miejscu, bowiem nawet w ogromnych miastach znajdą się spore parki i deptaki, gdzie można pobiegać. A co kluczowe – bieganie dużo nie kosztuje. Wystarczy przecież mieć solidne buty, oddychającą koszulkę i nieco determinacji.

Gadżet dla biegacza może być praktyczną pamiątką z biegu

Nawet w niewielkich miasteczkach kilka razy w roku odbywają się biegi, w których biorą udział nie tylko zawodowcy, ale i entuzjaści tego sportu. Wpisanie się na tego rodzaju imprezę sportową nieraz wiąże się z niedużą wpłatą, w ramach której poza możliwością startu sportowcy dostają także mały komplet gadżetów. Bazą takiego pakietu startowego najczęściej jest numer startowy,koszulka biegowa , czasem butelka izotoniku. Jednak coraz częściej promotorzy półmaratonów dodają do nich rzadziej spotykane gadżety dla biegacza. Na bardziej ekskluzywnych eventach sportowych mogą to być np. nieduży ręcznik do otarcia potu, opaska do biegania, w której można schować telefon lub klucze, czy też nieco bardziej pojemny pas sportowy na biodra, tzw. nerka. Sportowcy bardzo doceniają takie pakiety gadżetów, bowiem nawet jeżeli nie zdobędą w biegu wysokiej pozycji, to koszulka z logo imprezy będzie dla nich zawsze pamiątką z udziału w biegu. Co ważne, jest to pamiątka praktyczna, którą biegacz może nosić podczas swoich treningów.

Wykorzystanie gadżetów dla biegaczy w działaniach promocyjnych

Duże i małe wydarzenia sportowe raczej nie poradzą sobie bez pomocy sponsorów pokrywających koszty ich organizacji. Tradycyjnie logotyp patronów oraz organizatorów biegów zamieszcza się nie tylko na ulotkach czy banerach promujących bieg, ale także i na gadżetach wręczanych biegaczom. Zależnie od rodzaju surowca czy tkaniny, z którego wyprodukowane zostały gadżety dla biegaczy, do umieszczenia na nich logotypu sponsorów stosowane są różne techniki nadruku. W przypadku t-shirtów jest to z reguły sitodruk gwarantujący dużą wytrzymałość grafiki.