Akcesoria do alkoholu – to może Ci się przydać!

Szukasz akcesoriów do alkoholu? Wejdź na superbutelki.pl.

Samodzielna produkcja alkoholi, niegdyś niesłychanie popularna, dziś wraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas nie tylko względy finansowe (nalewki przygotowane na własną rękę są dużo tańsze niż te ze sklepu), ale także możliwość wytworzenia napojów według naszych upodobań, chęć eksperymentowania i zadowolenie płynące z picia swoich alkoholi. Większość osób na własną rękę sporządzających domowe napoje wybiera nalewki, piwo, winolub cydr, choć nie brak również amatorów domowego samogonu. Jednak bez względu na to, w których alkoholach się specjalizujemy, winniśmy posiadać odpowiednie akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Produkcja alkoholu w domu byłaby niemożliwa bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – specjalnych balonów, rurek, korków czy pojemników. Poza tym do każdego typu trunku wymagane są inne akcesoria – dla wina jest to na przykład prasa do owoców, natomiast dla piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewania alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak wykaz potrzebnych akcesoriów się nie kończy, jako że butelki z napojami należy stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber lub pozostałe alkohole domowe możemy sporządzić samodzielnie. Dużo lepiej będą się jednakże prezentować butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami oraz ozdobnymi etykietami na wódkę, które bez wahania możemy wręczyć krewnym jako prezent lub zaserwować podczas towarzyskich imprez. Odrębny typ takich dodatków to etykiety weselne, które możemy nakleić nie tylko na własnych alkoholach, ale również tych kupionych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter bankietu.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]