Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu znajdziesz baniak do wina.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny podarunek dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu bądź obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także wspaniała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez trudu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe balony do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]