Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Tutaj zamówisz spodnie bryczesy

Jazda konna wymaga nie tylko godzin pracy, wielu wyrzeczeń i dużych pokładów cierpliwości, ale też odpowiednich elementów odzieży, które nie będą krępować ruchów. Chcesz zamówić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Obszerny wybór asortymentu znajdziesz w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi przylegają do siodła, co minimalizuje zagrożenie otarcia naskórka. Poprawnie wykonane spodnie bryczesy powinny być elastyczne i ciasne, a zarazem nie krępować ruchów i umożliwiać komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej czuje się w pełni swobodnie.

Jak kupić najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich warto upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wykonywany z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych surowców gwarantujących solidną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje również uda i łydki, bądź kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one być wyposażone w powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które dają komfort termiczny podczas jazdy. Znaczenie mają także walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek czy liczne kieszonki.

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]