Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

Zobacz, gdzie zamówić butelki szklane na soki w hurcie.

Produkcja artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która póki będzie istnieć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż sporą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to również sektor, w którym świetnie radzą sobie małe podmioty, o ile znajdą klienta na swój unikalny, pyszny bądź zdrowy wyrób. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać opakowana tak, aby wyrób dłużej pozostał świeży, a więc m.in. w słoiczki i butelki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż poddać je recyklingowi.

Hurtowe zamówienie butelek oraz słoików to sposób na redukcję kosztów

Jasne jest, że oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do klienta indywidualnego odróżniają się zauważalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niewielkim zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. oliwę, smalczyk na kanapki albo marmolady, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości daleko wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie jest więc dla niego zarówno metodą redukcji wydatków, bo zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zazwyczaj można spodziewać się sporego rabatu od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u lokalnego dostawcy butelek i słoików. Tym sposobem także otrzyma je dużo szybciej.

Co kupimy w asortymencie hurtowni opakowań szklanych?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i objętości butelki szklane (idealne do przechowywania piwa, wina czy soków) i słoiczki. Dowożone są one do klienta na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od wielkości opakowań – po 800, 1700, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta dostawcze mogą również odebrać zamówiony towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Razem z butelkami bądź słoiczkami w hurcie można również nabyć odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki pasujące do wybranego typu opakowania.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]