Chemia przemysłowa – utrzymanie czystości na co dzień

Chcesz zamówić ekologiczne środki czystości? Zobacz tu

Żeby zachować czystość – tak w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z ciężkim brudem, zapewniając szybkie sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki do czyszczenia – dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw

Asortyment chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnych powierzchni – również tych chropowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o pozbywaniu się szczególnych zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, tłustych osadów lub wykwitów pleśni.

Chemia gospodarcza – profesjonalna konserwacja powłok

Profesjonalne środki czystości umożliwiają też na ochronę oraz pielęgnację powierzchni w znacznym stopniu wystawionych na niszczycielskie działanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy wśród nich specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki chroniące przed graffiti, a także środki do zabezpieczenia stali przed korozją. Warto wspomnieć, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi betonu bądź linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale również nadają im piękny wygląd.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]