sklep jubilerski kraków, jubiler kraków

Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Wraz z ewolucją internetu i rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Dziś chętnie korzystamy z możliwości zakupów w sieci. I choć w internecie znajdziemy nieomalże wszystko, nadal jest wiele artykułów, które najlepiej nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc profesjonalisty

Kupno platynowej broszki, łańcuszka bądź pierścionka wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. W związku z tym, żeby być pewnym, że biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli zamierzamy nabyć obrączki bądź pierścionek, możemy nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli zaś znajdziemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za luźny bądź za ciasny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do właściwego wymiaru lub sporządzi nowy. Następną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej wskazówki złotnika. Zaprezentuje on aktualne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, a klientom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej daje się na imieniny, ślub czy komunię.

Dodatkowe usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również świadczą inne usługi. Najważniejszą z nich jest naprawa zniszczonej biżuterii. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka bądź zerwał się łańcuszek, jubiler szybko i sprawnie zreperuje go w swojej pracowni. Poprawi także obwód bransoletki, jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na zawieszce czy pierścionku podziękowania, gratulacje, datę czy też inną ważną dla nas treść. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś wyjątkowy upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na naszyjnik czy też broszkę, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w szkatułce posiadamy niepotrzebną bądź niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]