Czapraki – wchłaniają wilgoć i chronią skórę konia

Znajdź czapraki dla koni.

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które zapewniają koniowi wygodę, a równocześnie osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw bardzo dobrze chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeśli pragniesz kupić najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyprodukowane z bawełny, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby całkowicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a zarazem podnosiły komfort jazdy. Część modeli posiada dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również dobrze się prezentują. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online z pewnością znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]