Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Zamów części do Renault Kraków

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli owego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy silnika, nadwozia, podwozia i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają właściciele Clio. Podobne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]