Czyściwo papierowe i włókninowe na każdy rodzaj brudu

Jeśli chcesz nabyć czyściwo celulozowe, powinieneś odwiedzić ten adres.

Profesjonalne czyściwa przemysłowe umożliwiają utrzymanie wysokich norm czystości w wielu przedsiębiorstwach. Które z nich są aktualnie dostępne w sprzedaży? Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w których sektorach gospodarki się je stosuje?

Czyściwa techniczne to wyroby specjalnego zastosowania – korzysta się z nich na co dzień w przeróżnych gałęziach gospodarki, np. w zakładach przemysłowych, w branży gastronomicznej, na myjniach, a także wielu innych sektorach przemysłu, w których potrzebne są wytrzymałe i absorpcyjne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie radzi sobie z zaschniętym brudem, plamami z oleju, kurzem, tłuszczem, jak również pozostałymi ubrudzeniami oraz wylanymi płynami, może także być używane do wycierania szkła czy polerowania delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa dobrze zastępują standardowe ściereczek z tkanin, są delikatne dla skóry dłoni, a przy tym niesłychanie chłonne, mocne oraz elastyczne

Uniwersalne i włókninowe – rodzaje czyściw technicznych

Na rynku znaleźć można wszelkiego typu czyściwa techniczne. Bazowy podział odróżnia produkty z włókien i z papieru. Na potrzeby branży spożywczej produkuje się czyściwa dostosowane do styczności z pożywieniem. W sklepie internetowym Verde Avis znajdziesz produkty wielozadaniowe, z włókien do delikatnych powierzchni, czyściwa do polerowania nie generujące kurzu, do wycierania intensywnych zabrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i mogą być zastosowane do sprzątania różnych powierzchni bez użycia wody. Najwyższej jakości czyściwa przemysłowe występują jako ściereczki na rolce bądź w tradycyjnej formie.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]