Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Znajdź drukarki 3D.

W ofercie CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od wiodących producentów takich rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: SLA, FDM i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło 3 dekad – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania i instrumenty. Wyliczono, że używając drukarek 3D oraz innych produktów Stratasys można nawet o 90% zredukować koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Kluczowe idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych usług i produktów, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielki model, działający w pionierskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi odmianę technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się nieskomplikowaną obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, a także drobiazgowym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można błyskawicznie uzyskać tożsame prototypy, do czego dąży się najczęściej w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w przeróżnych branżach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Uzyskany wydruk jest trwały oraz dokładny, a w czasie procesu wydruku nie występują odkształcenia ani przemieszczenie się warstw.

Siedziba firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]