Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Jeśli chcesz zamówić etykiety na butelki, koniecznie odwiedź tę stronę

Obyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje znany jest od wieków i od samego jego źródła najczęściej przekazywanym i, nie da się ukryć, równie ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Niemało ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na Sylwestra, wesele lub imieniny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety weselne – wyróżnij się z tłumu

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są rozstawione na stolikach, ale również dość często młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki prezent jest uważany za formę podziękowania za przyjazd na ślub. Jednakże takie butelki z alkoholem mogą także przerodzić się w wartościową pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę, lokując na nich informację o miejscu i dniu wesela, wyrazy podziękowania lub imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety na butelki można kupić w różnych wzorach i barwach, więc bez problemu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni państwa młodych. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można zastosować nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej czy wieczorze panieńskim.

Etykiety na butelki – dekoruj domowe trunki

Etykietami z indywidualnym tekstem można dekorować flaszki w domowej spiżarni. Jeśli przetwarzasz własne nalewki, wina czy soki, a potem wręczasz je rodzinie lub kolegom nawet bez okazji, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne typowej flaszki. Ponadto butelki można także oznaczać przy użyciu kolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]