Global Food Hygiene – producent odzieży roboczej jednorazowej

Jeśli chcesz zamówić odzież jednorazową, koniecznie wejdź na https://tinyurl.com/ygxwu4py.

Branża spożywcza musi zachowywać surowe standardy w każdej fazie produkcji. Z tej przyczyny wyjątkowo ważne jest, by załogi zakładów i fabryk wytwarzających żywność zostały zaopatrzone w najwyższej jakości ubranie ochronne, dopuszczoną do stosowania w tym sektorze. Firmy mogą zakupić takie produkty w Global Food Hygiene – krajowego producenta i dystrybutora odzieży ochronnej.

Global Food Hygiene – co wypada wiedzieć o tej marce?

Spółka Global Food Hygiene funkcjonuje na rodzimym rynku od przeszło 5 lat, a osiągnięte w Polsce sukcesy pozwoliły jej w 2020 roku otworzyć się także na rynki zagraniczne. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się elementy odzieży roboczej, takie jak czepki i kominiarki, maseczki higieniczne, w tym również te zakrywające brodę, rękawice jednokrotnego i wielokrotnego zastosowania, kombinezony oraz obuwie. Jednym z podstawowych produktów Global Food Hygiene są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce opracowane osobiście przez zespół specjalistów marki i produkowane według autorskiego wykrojnika. Spółka może pochwalić się grupą ponad 800 klientów, którzy korzystają z jej artykułów. Produkcja także przedstawia się efektownie – z linii produkcyjnej schodzi każdego miesiąca ok. 700 tysięcy fartuchów.

Producent jednorazowej odzieży roboczej kładzie nacisk na nowe rozwiązania

Wypada podkreślić, że marka Global Food Hygiene rok w rok wychodzi naprzeciw potrzebom swoich odbiorców, nie tylko odnośnie różnorodności wytwarzanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma stawia na nieustający progres, wdrażając nowatorskie rozwiązania, jak również poprawiając infrastrukturę firmy (między innymi modernizując hale magazynowe i produkcyjne), co doceniono wieloma prestiżowymi nagrodami. Głównym zamierzeniem Global Food Hygiene jest integracja poszczególnych procedur oraz ścisła kooperacja między rozmaitymi działami firmy, co docelowo doprowadzi do osiągnięcia maksimum szybkości w przygotowaniu zamówień tak, aby trafiały one do zamawiających w ciągu jednego dnia.

Siedziba firmy:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]