Kawa w kapsułkach – wiele smaków z całego świata

Chcesz kupić kawę w kapsułkach? Wejdź na https://cafessima.pl.

Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez kubka ciepłej, aromatycznej kawy, która szybko stawia na nogi i przygotowuje na ciężki dzień pracy. Przy mocnej kawie spotykamy się także z przyjaciółmi, podjadając desery galeriach handlowych i plotkując o kolegach czy dyskutując o najnowszych wydarzeniach w kraju. Napój ten jest nam znany od kilkuset lat, ale nadal pijemy go z reguły w dwóch wariantach: z mlekiem lub bez. Dlaczego? Bo tak jest najszybciej i najwygodniej.

Kapsułki do kawy porównywalnie dobra jak w kafejce

Gdy pragniemy wypić kawę z dodatkami, z rzadkich odmian bądź fantazyjnie przygotowaną idziemy zazwyczaj do kawiarni, gdyż niewielu z nas potrafi przygotować przeróżne napoje kawowe. Nie umiemy dobrać właściwej mieszanki kawy do konkretnego napoju, nie znamy proporcji kawy do mleka i wody, toteż nie wiemy jak przekształcić espresso w perfekcyjne cappuccino, latte czy macchiato. Dlatego wzięta od dziesięcioleci, a w Naszym kraju tak naprawdę dopiero w kilku ostatnich latach, stała się kawa w kapsułkach, którą można przyrządzić w kilka minut w małych dedykowanych ekspresach. Dlaczego tak pokochaliśmy kapsułki z kawą? W zasadzie dlatego, iż mając ekspres na kapsułki nie trzeba martwić się o pilnowanie procesu parzenia napoju. W kapsułkach znajduje się perfekcyjnie odmierzona ilość kawy, aromatów oraz ewentualnych dodatków, a naszym zadaniem jest tylko położenie kapsułki z kawą w pojemniku, dodanie do ekspresu należytej ilości wody, podstawienie kubka albo filiżanki o odpowiedniej objętości i odczekanie kilkunastu sekund, aż sprzęt wykona całą pracę za nas.

Kapsułki do kawy – aromatyczna kawa w niewysokiej cenie

Ekspresy na kawę w kapsułkach nie są kosztowne – niewielkie modele, które pomieszczą się na blacie kuchennym, można kupić już za 200 zł. Same kapsułki do kawy to także nie jest ogromny koszt. gdy przeliczymy koszt jednej kawy, to np. cappuccino można zaparzyć w domu za niecałe 1,30 zł. Koszt waha się oczywiście w zależności od producenta kapsułek, ale w porównaniu z tożsamym napojem serwowanym w kafeterii, jest to z reguły ok 20% ceny, jaką zapłacilibyśmy na mieście. Cena kawy w kapsułkach jest zdecydowanie ich znaczną zaletą. Smakosze kawy jednak zastanawiają się często czy nabywając ekspres jednej firmy nie zostaną ograniczeni do zakupu kapsułek z kawą tylko od danego producenta. To bezpodstawne niepokoje. Aktualnie do większości modnych systemów, takich jak Nescafe Dolce Gusto, Nespresso czy Tchibo Cafissimo można kupić pasujące kapsułki.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]