biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy prezent dla każdej Polki. Te wyjątkowe wyroby idealnie komponują się z elementami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy więc, w jaki sposób kupować dodatki z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki ozdobne, mające wspaniałe cechy optyczne. Mienią się pod wpływem światła szlachetnym lśnieniem, są odpowiednio polerowane oraz przezroczyste. Mogą wspaniale imitować drogocenne diamenty, sprawdzają się zatem jako element zdobniczy. Istnieją również zabarwione odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych komponentów można stworzyć następujące kolory: niebieski, bordowy, seledynowy, brunatny. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub na Mikołajki.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te szlachetne ozdoby są mocne i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, dlatego idealnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic oraz łańcuszków. Gdzie możemy zakupić biżuterię z cyrkoniami? Szeroki asortyment proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych odmianach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć upragnioną i piękną biżuterię. Odbiorcy często zamawiają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są też te bogato upstrzone cyrkoniami.