Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Zamów kontener otwarty

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na odpady – postaw na najwyższą jakość

W Polsce produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo typów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy nierzadko stosowane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]