Lonża jeździecka – niezastąpiona podczas lekcji jazdy

Jeśli chcesz kupić lonżę jeździecką, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/y3efwbxq.

Lonża to przyrząd popularnie wykorzystywany w czasie nauki jazdy konnej oraz tresur. Jakiego rodzaju lonże jeździeckie są obecne w sprzedaży? Z czego są wytwarzane te sprzęty i gdzie warto ich szukać?

Lonża dla konia – typy i jej rola

Lonża jeździecka to właściwie długa linka, najczęściej nieprzekraczająca 5-8 metrów, na której prowadzi się konia w czasie nauki jazdy i ćwiczenia umiejętności związanych z trzymaniem wodzy, łapaniem strzemion, utrzymywaniem balansu w siodle oraz dosiadaniem. Zwierzę prowadzi się po obrysie koła, zaś lonża jest wykorzystywana do kontroli reakcji konia. Przyrząd ten służy też artystom cyrkowym oraz zawodnikom woltyżerki do szlifowania umiejętności i zabezpieczania wykonywanych akrobacji. Lonża jest oprócz tego pomocna przy hipoterapii. Z lonżę dla konia korzysta się również w trakcie ćwiczeń bez jeźdźca – w takim wypadku jest wykorzystywana do ćwiczenia młodych osobników i zagwarantowania im odpowiedniej dawki aktywności.

Lonża jeździecka – postaw na asortyment od renomowanych firm

Rozległy wachlarz akcesoriów jeździeckich znajdziesz w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych oferujących profesjonalny oprzyrządowanie w rozważnych cenach. Dostarczają one profesjonalne lonże jeździeckie od uznanych producentów – takich jak Start, Imperial Riding czy Jumptec. Szukasz lonży w czarnym, czerwonymalbo błękitnym kolorze? Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade oferuje ogromny asortyment artykułów, które sprostają wymaganiom najbardziej kapryśnych użytkowników. W sklepie oferowane są artykuły wyprodukowane m.in. z materiału nylonowego. Lonże zaopatrzone są w obrotowy zaczep, a miękkie tworzywo jest miłe w dotyku.

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]