Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Jeśli chcesz kupić okiennice wewnętrzne shutters, koniecznie sprawdź skyshutters.pl.

Planując aranżację domu, sporadycznie poświęca się dużo uwagi oknom. Przeważnie decyzja pada na klasyczne aranżacje, a więc zasłony i firany, które czasem zestawiane są z roletami. Jednak jest jeszcze jedno mało znane w Polsce rozwiązanie – okiennice wewnętrzne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Charakterystyka okiennic ozdobnych typu shutters

Najważniejszą cechą shuttersów (bądź też po polsku – szutersów) jest to, że lamele zamontowane na tych okiennicach ozdobnych poruszają się, tym samym można bez trudu je ustawić w dowolnej pozycji, w zależności od zachcianek mieszkańców. Produkuje się je z drewna, PCV, a także z płyt MDF. Okiennice dekoracyjne shutters montuje się najczęściej na oknach, niemniej jednak rewelacyjnie sprawdzą się również na drzwiach oraz w szafach. Shuttersy to co prawda element okna, który w polskich domach wykorzystuje się w dalszym ciągu sporadycznie, ale większa część z nas zapewne w kinie bądź w telewizji, ponieważ tego typu okiennice są często używane na terenach z cieplejszym klimatem, a więc w Afryce Południowej czy w Australii.

Shuttersy pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko pięknie wyglądają, lecz mają też zastosowanie. Przy ich użyciu można pasywnie kontrolować użycie padającego światła: w upalne dni uniemożliwiać gromadzenie się ciepła w pokojach, a w zimne – zatrzymać je na dłużej. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z przeróżnymi stylami aranżacyjnymi i nie ma zwykle problemów, żeby umieścić je na przeważającej większości okien. Produkuje oraz instaluje się je na zlecenie, co sprawia, że są stosunkowo droższym rozwiązaniem niż np. żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom nader atrakcyjny wygląd, a więc wpływają na podwyższenie wartości posesji. Trzeba też podkreślić, że shuttersy reguluje się bez wykorzystania linek, co rodzice dzieci czy właściciele psotliwych zwierzaków, które rozerwać wiszące żyłki, uznają zapewne za dużą zaletę.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]