Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Chcesz nabyć celebrytkę? Zobacz tutaj

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane sprawia, że każda pani może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Można przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek i aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – zazwyczaj niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka lub grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to kółeczko pełne albo z otworem, serduszko, gwiazda, słonik, symbol nieskończoności i żyletka. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem ponadprzeciętności oraz niepokorności.
Dużą zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]