Pyłki i ozdoby do paznokci – nie tylko lakier

Więcej o pyłkach do paznokci na http://bit.ly/31P8FJL.

Ozdabianie paznokci na pozór jest banalne. Tak naprawdę to skomplikowana praca, która wymaga stosownych kwalifikacji oraz specjalnych materiałów. Efekt końcowy manicure wykonanego przez doświadczoną kosmetyczkę rekompensuje jednak wydatki związane z jej pracą oraz kupnem akcesoriów. Nieszablonowo ozdobione paznokcie zachwycą każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki będą źródłem prawdziwej dumy. Jakich ozdób do paznokci używają kosmetyczki? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej wyglądał na naszych dłoniach?

Naklejki i pyłki do paznokci

Do ozdabiania paznokci podobno wystarczy zwykły lakier. Należy jednakże mieć na uwadze, że za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę ładnych efektów. Te będą osiągalne wyłącznie przy użyciu dodatkowych produktów, jak np. pyłki do paznokci. Ich użycie sprawi, że paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie możemy osiągnąć przy użyciu pyłków do paznokci to m.in. metaliczny odblask, lustrzane odbicie lub dowolnie wybrany wzorek. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy także ozdoby do paznokci w postaci naklejek umożliwiających osiągnięcie wrażenia refleksu holograficznego.

Które firmy produkują ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe kosmetyki umożliwiające nadanie im spektakularnego wyglądu znajdziemy w ofercie wielu marek, które często specjalizują się w ich produkcji. Najważniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to m.in. Inglot, Semilac, ChiodoPro, ABA Group, Milani, Miyo, Neonail oraz Lit Cosmetics.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]