Shuttersy na okna – konkurencja dla rolet i żaluzji

Kup shuttersy w oknach na https://bit.ly/3jVhWKg

Urządzając dom, z rzadka przeznacza się wiele czasu na okna. W większości wypadków wybiera się tradycyjne rozwiązanie, to znaczy zasłony i firany, które czasem łączone są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze inne budujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Cechy charakterystyczne shuttersów

Podstawową właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że lamele zamontowane na tych okiennicach ozdobnych są ruchome, dzięki czemu można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od potrzeb mieszkańców. Wytwarza się je z listw drewnianych, z płyt pilśniowych, a także polichlorku winylu (PCV). Okiennice ozdobne shutters montuje się głównie na oknach, jednakże tak samo dobrze będą wyglądać na drzwiach szafy. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w polskich domach widuje się w dalszym ciągu okazjonalnie, ale każdy z nas z pewnością rozpoznaje je z ekranu telewizora bądź kina, bowiem tego rodzaju okiennice są często używane na obszarach z gorącym klimatem, czyli w USA i w Australii.

Atuty shuttersów

Prócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters wspaniale wyglądają, mają one też praktyczne funkcje. Za ich pomocą można kontrolować wykorzystanie promieni słonecznych: w gorące dni hamować kumulowanie się nadmiaru ciepła w domu, a w zimne – zatrzymać je na dłużej. Shuttersy pasują do różnych stylów aranżacyjnych i można zainstalować je na większości ram okiennych. Produkuje oraz montuje się je na zamówienie, co sprawia, że są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom niesłychanie stylowy wygląd, w wyniku czego wpływają na podniesienie wartości domu. Warto dodatkowo podkreślić, że shuttersy są regulowane bez pomocy łańcuszków, co rodzice dzieci lub posiadacze psotnych zwierząt, które mogłyby zaplątać się zwisające łańcuszki, uznają z pewnością za kolejny plus.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]