Więcej o wisiorkach ze srebra na www.bizutik.pl/wisiorki.

Magia wisiorków

Każda kobieta docenia unikalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety komfort nabywania takiej ilości biżuterii nie każdej z kobiet jest dostępna. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem móc założyć coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo na dekolcie. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Niemniej ważna jest szerokość dobieranego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go wykonano. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie od tego czy szukasz o klasycznym kształcie (owalu, łezki, kwadratu itd.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający rzeczy użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami, z pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroki wybór istnieje również jeśli rozmawiamy o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]