Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu kupisz mini przyłbicę

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, całkowicie odmieniła nasze kontakty społeczne oraz życie. Wytyczne dystansu społecznego nakładają konieczność korzystania ze określonych środków, których zadaniem jest ochraniać nas przed realnym niebezpieczeństwem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do banku czy restauracji, gdzie z reguły przebywamy w większej grupie ludzi, musimy zawsze nosić na nosie oraz ustach ochronną maskę. Jak natomiast postąpić, jeśli mamy kłopoty z oddychaniem w zwykłej maseczce z tkaniny?

Komfortowa mini przyłbica chroni podobnie jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że materiałowe maski ochronne są nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, mogą wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Zabezpiecza ona przed kontaktem z wirusem równie dobrze jak maseczka chirurgiczna, tzn. zakrywa usta i nos, ale przy tym umożliwia swobodne oddychanie. Jej głównymi plusami są trwałość, komfort i dosłownie kilkugramowa waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być stosowana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po każdym użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można też wyprać ręcznie (nawet do 30 razy) przy pomocy mydła.

Kto powinien korzystać z wielorazowej ochronnej przyłbicy?

Ochronną przyłbicy zaleca się stosować każdemu, kto troszczy się o ochronę, jak również wygodę. Osoby powyżej 50 roku życia, chorujące na astmę, w podeszłym wieku bądź sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani zakładać maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej stosowanie przez kilka godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co zapewne uznają za plus najmłodsi użytkownicy.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]