Wyjątkowa biżuteria z koralem

Znajdź biżuterię z koralem.

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż posiada właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi duchami. Co więcej, koral relaksuje osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest także kwiatem morza. Poświęcony bogini piękna, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Mówi się, że najpiękniejszą ozdobą kobiety jest jej promienny uśmiech. Nie mniej jednak elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest drobna i delikatna, w związku z czym świetnie pasuje do casualowych stylizacji, ale i na specjalne okazje. Koral spotykany jest odcieniach: łososiowym, czerwonym oraz niebieskim.

Działanie lecznicze biżuterii z koralem

Korzystnego działania biżuterii z koralem doszukuje się również w sferze medycznej. Kamień korala oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom dojrzałym. Reguluje cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na polepszenie płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w gniew, mogą liczyć na jego właściwości redukujące. Wierzy się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na spokojne życie , wolne od stresu.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]