Zalety kolczyków na sztyftach

Nie szukaj już więcej! Tu zamówisz kolczyki na sztyftach

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje nie tylko użyty do ich zrobienia kruszec, wzór oraz szlachetne minerały, ale też rodzaj mocowania. Na rynku dostępne są różne rodzaje mocowań – na przykład wiszące bigle oraz dyskretne sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla wszystkich kobiet, które cenią minimalizm i wygodę, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Szczególnie istotna jest także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na wyjątkowe okazje oraz te, które śmiało możemy zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach – uniwersalna elegancja

Kolczyki na sztyftach okazują się często bardzo stylowe, a przy tym nie zniechęcają zbytkiem. Dobrym rozwiązaniem okażą się z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi kamieniami – topazem lub bursztynem. Najlepiej wyglądać będą przy skromnych, lecz stylowych kreacjach – ich dopasowanie ułatwiają małe gabaryty i minimalistyczny projekt.

Kolczyki na sztyftach mogą zadziwić

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane także do codziennych kreacji. Do pracy warto nosić w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – prezentują się prawie równie dobrze, jak prawdziwe, a ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne kamienie, które naprawdę łatwo komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również dobrze postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego żartobliwą główką.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]