Zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio – dla miłośników dobrej kawy

Kup kapsułki A Modo Mio.

Przedsiębiorstw produkujących kawę są setki, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie mieści się na liście tych najpopularniejszych. Mało osób wie, iż historia marki Lavazza zaczęła się pod koniec XIX wieku w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył nieduży sklep, gdzie mielono ziarna kawy i przyrządzano ich autorskie mieszanki. Szybko podbiły one serca rezydentów miasta. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal zachwyca jakością swoich kaw, ustanawiając wzorce również w obszarze kaw w kapsułkach.

Kawa w kapsułkach A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Jednymi z najpopularniejszych obecnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą przyrządzanie aromatycznej, apetycznej kawy zajmuje zaledwie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do kapsułek produkowanych przez tę firmę. W tej chwili w sklepach znaleźć można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, iż są one nieco tańsze, ale nadal cechują się intensywnym smakiem.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – kawy smakowe i nie tylko

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kaw w kapsułkach do licznych modnych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Vigoroso Ira lub Napoli Ristretto), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Lussuria), jak i napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), czekolady (Mokaccino) oraz organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]