Zastosowanie słoików z kranikiem

Znajdź słój z kranikiem.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on stosowany do podawania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania kompotów, oranżad, lemoniad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]