Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Uzyskaj pomoc architekta Kraków.

Biuro projektowe oferuje zróżnicowane spektrum usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w ustawnym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt przygotowuje całościowy projekt obiektu, a później czynnie monitoruje rozwój prac, planuje renowację domu bądź proponuje aranżację już wybudowanych domów, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci wykwalifikowana pracownia architektoniczna?

Interesują Cię ciekawe, innowacyjne projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się od wielu domków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a przy tym nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające obecne nurty w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

W portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i budynków publicznych oraz wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi obiekty rekreacyjne, apartamenty na wynajem, żłobki czy kawiarnie. Organizacja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu oraz indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektów może też opracować plan pojemnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]