Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Zleć projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają najczęściej 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zwykle potrzebny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]