Komu zlecić budowę domów drewnianych?

Kliknij tutaj jeśli chcesz zamówić budowę domów drewnianych.

Szereg osób marzy o wybudowaniu swojego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się urzeczywistnić to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie przeważały domy w kształcie zwykłego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Cechowały się także dużymi stratami energii. Obecnie wygląda to diametralnie inaczej. Wyjątkowo chętnie stawiamy na domy wykonane z drewna stanowiące połączenie znanego od lat stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć nowoczesność i tradycję?

Domy wznoszone z drewna to dzisiaj świetny przykład na to, jak skutecznie można zestawić ze sobą tradycyjny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam komfort. Styl góralski – bo tak często nazywa się również styl podhalański – to kwintesencja świetnego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, balkon lub weranda – to typowe cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu podhalańskim. By jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają również innego rodzaju nowoczesne materiały. Taki dom może być również energooszczędny. W tym celu architekci dbają o dość zwartą bryłę budynku, polecają dobór właściwych okien oraz właściwie wykonane ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu podhalańskim połączonym z nowatorskimi elementami spotkać można często w w jednej części Polski. Jest to oczywiście Małopolska, gdzie leży malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt specjaliście

Przygotowanie wysokiej jakości projektu domu drewnianego, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego ze stylem nowoczesnym naprawdę nie jest proste. Z tego powodu najrozsądniej jest powierzyć to zadanie fachowcom. Tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie prezentował się doskonale, a równocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Siedziba firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]