Na co zwrócić uwagę kupując okna energooszczędne

Jeśli chcesz zamówić okna energooszczędne, odwiedź ten adres.

Odporne na warunki atmosferyczne okna energooszczędne to najważniejszy komponent, o którym warto pamiętać przy remontowaniu lokalu mieszkalnego. Najbardziej sprawdzają się okna drewniane, które obecnie odnajdziemy w rozmaitych wariantach. Jak są stworzone i co gwarantują?

Okna energooszczędne – zweryfikuj izolację termiczną

Drewniane okna skonstruowane są z naturalnych surowców – np. sosny i meranti. Wyróżniają się doskonałymi atrybutami, dzięki czemu dorównują produktom z PCV. Ocieplając dom przed sezonem grzewczym, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na przepuszczalność cieplną stolarki okiennej. Zapewnia to nie tylko brak strat ciepła, ale przede wszystkim oszczędność drewna lub oleju opałowego. Czynnik izolacji termicznej musi być optymalny (tj. niższy niż 0,8 W/m2), bo tylko w takim wypadku w budynku zapanują komfortowe warunki. Ogrzane powietrze zostaje w domu, a przez szczeliny nie przenika chłód z zewnątrz.

Okna energooszczędne – ciesz się wspaniałą ciszą w budynku

Podejmując się termomodernizacji zweryfikujmy następny zasadniczy detal – stopień izolacji dźwiękowej. Postawmy na dźwiękochłonne okna drewniane, jeśli chcemy uchronić się przed nadmiernym hałasem z dworu. Niezwykle istotne są również dokładne uszczelki okienne – uniemożliwiają przenikanie zimna i hałasów. Warto więc wybrać drewniane okna energooszczędne, ponieważ nowoczesna technika zapewnia wygłuszenie kłopotliwego zgiełku, a także optymalny komfort cieplny w lokalu.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]