Producent blach dachowych – kompleksowa obsługa dla budownictwa

Sprawdź, gdzie zamówić nowoczesne pokrycia dachowe.

Zakładane przez dziesiątki lat standardowe dachówki ceramiczne i betonowe powtórnie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy. Wiele plusów tych ostatnich przyczyniło się do tego, iż są one rekomendowanym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale też dla inwestorów.

Nieskomplikowana instalacja i opcja dopasowania do dowolnej struktury dachu – blachodachówki

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z wielu przyczyn. Po pierwsze są dużo lżejsze niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża konstrukcję dachu, a przy tym także ułatwia przewóz i wyładunek tych elementów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich instalacja jest nie tylko łatwa, ale i szybsza niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich równe rozłożenie zajmuje z reguły znacznie więcej czasu. Kolejną istotną zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, nawet dość wymyślnej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę da się bez problemu wyciąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się znakomicie zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie komponuje się ze starymi obiektami, głównie dlatego, że mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Blachodachówki cechują się również lepszą szczelnością. Dodatkowo łatwo je doczyścić. generalnie wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i zmycie wodą, z kolei w razie silnych zabrudzeń – środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić blachodachówki najwyższej jakości?

Aby zamówić nowoczesne pokrycia dachowe dobrej klasy nie musisz szukać daleko. Na polskim rynku od 3 dekad działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się bogaty asortyment blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Wyroby te można kupić w stacjonarnych sklepach tego producenta, rozsianych w obrębie 4 województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz małopolskiego. REGAMET w szczególności szczyci się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, rdzewienie, a także powstawanie zarysowań. Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, z tej przyczyny oprócz własnych produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (między innymi okna dachowe czy systemy rynnowe) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych uznanych producentów.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08