Producent okien drewnianych gwarantuje najwyższą jakość

Producenci stolarki okiennej - poznaj aktualną ofertę

Klasyczne okna drewniane są bardzo wytworne i funkcjonalne. Pasują do każdej budowli – od starych domów po współczesne gmachy. Z jakich tworzyw producent okien drewnianych tworzy swoje wyroby i dlaczego są one tak modne w Polsce?

Producent okien drewnianych – okna wytworzone z drewna rodzimego

W dzisiejszych czasach okna drewniane są produkowane przy użyciu innowacyjnych technik, co sprawia, że gwarantują niebywale wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych wspaniale je zabezpieczają, a konserwowanie jest łatwe. Okna drewniane gwarantują znakomite efekty estetyczne, posiadają lśniącą powierzchnię, tradycyjne uchwyty. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna miejscowego – na przykład modrzewia, jak i gatunków szlachetnych (meranti). Naturalne materiały w połączeniu z innowacyjnymi technikami powodują, że okna drewniane są tak modne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych z reguły proponuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia niskie straty ciepła oraz funkcjonalność. Organiczne drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można poddawać je dowolnej obróbce. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia również trwałe schody, świetne do starodawnych budowli lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno zdaje egzamin przy remontowaniu zabytków – to komponent naturalny i zupełnie ekologiczny. Rekonstruując zabytek warto zatem wybrać szlachetne, odporne i harmonijne elementy drewniane.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]