kurs architektura, kurs rysunku architektonicznego Kraków

Kurs rysunku architektonicznego – kto powinien się zapisać?

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność ma wpływ dużo elementów – głównie fakt, że są to nadzwyczaj interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób dysponujących co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom niezbędne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel pomaga im przygotować pracę, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale także wskazówki zawodowców, które pomogą przyszykować się odpowiednio do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Lublinie, Łodzi, Wrocławiu lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]