Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Kurs rysunku w Krakowie - sprawdź informacje o ofercie na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/

Uwielbiasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Na kursy tego typu zapisują się również osoby zainteresowane digital designem, projektowaniem wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Świetnym pomysłem na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]