Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Catering firmowy - kliknij tutaj po dalsze informacje o tej usłudze.

Warsztaty, ważne spotkanie biznesowe albo konferencja – każda większa firma zapewne pewnego dnia stanie przed nieodzownością organizacji takiego eventu. Wiąże się to z różnorodnymi zadaniami, które zazwyczaj nie wchodzą w zakres czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów oraz posiłków dla jego zaproszonych gości. Jeśli na urządzanym spotkaniu ma pojawić się wiele osób, opłaca się zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering firmowy – przekąski, które można zjeść w mgnieniu oka

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to eventy trwające przeciętnie po 6-9 godzin, w szeregu przypadków nawet przez 2-3 dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy program wykładów, między którymi zaplanowane są najczęściej dwie niedługie przerwy, podczas których nie da się zjeść kompletnego obiadu w pobliskiej restauracji. Stąd tak ważne jest zagwarantowanie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w ciągu przerwy, a jeśli organizator pozwoli, nawet zanieść na salę, w której odbywa się szkolenie. Firmy oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można spożyć bez ryzyka pobrudzenia rąk czy odzieży. Usługa cateringu dla firm obejmuje również udostępnienie urządzeń do przygotowania ciepłych napojów.

Czemu powinno się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, dają bowiem uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach głębokiego skupienia. Ponadto jest to też sposobność kontaktu z innymi gośćmi i obgadania w mniejszym gronie problemów roztrząsanych na szkoleniu. Automat z herbatą i słodkimi napojami, który stoi na korytarzach firm, nie ma szans sprostać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych konferencji czy płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z papierowych kubeczków, zagryzając zakupione po drodze w spożywczaku lub przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc prestiż wydarzenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał również o komforcie partycypantów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]