Chrzciny, urodziny, rocznice – o usłudze cateringu okolicznościowego

Zamów catering okolicznościowy na lastrada.pl.

Wkrótce nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz celebrować go wraz z krewnymi i kolegami. Na nieszczęście jest to spora grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale także podjąć ich apetycznymi daniami i trunkami. Możesz próbować przyszykować je na własną rękę, ale przy większej liczbie zaproszonych trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Co więcej to twoja uroczystość i chcesz się nią cieszyć, a nie sterczeć w kuchni albo służyć za kelnera. Dlatego przygotowanie posiłków na rodzinne wydarzenia polecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie musisz dzierżawić lokalu!

Kiedy wspomina się o usłudze cateringu gros osób myśli najpierw o cateringu na wesele czy imprezach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza była samodzielna organizacja ważnych spotkań rodzinnych i wyłącznie przy faktycznie dużej liczbie zaproszonych rozpatrywał on opcję skorzystania z zewnętrznej pomocy w tym zakresie. Tym bardziej, że przez długie lata usługa cateringu nie oferowała obsługi niewielkich rodzinnych imprez, a w wielu przypadkach nawet tych większych, o ile nie było to powiązane z rezerwacją lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się wydzierżawić lokal czy postanowimy urządzić zabawę w swoim mieszkaniu bądź ogrodzie, firma cateringowa przywiezie nam w wybrane miejsce smaczne posiłki.

Catering okolicznościowy – obsługa komersów, chrzcin i komunii

Catering okolicznościowy jest literalnie usługą skrojoną na dowolne rodzinne święto. Wprawni szefowie kuchni bez trudu przygotują menu współgrające ze stylem imprezy, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na chrzciny, na komunię lub urodzinowy. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje również obsługę studniówek, półmetków i komersów. Szukając firmy świadczącej tę usługę polecamy postawić na taką, która będzie mogła dopasować menu do wizji i portfela zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi oferując pomoc w rozstawieniu i udekorowaniu stołów czy udostępniając profesjonalnych kelnerów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]